Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel taşımacılık; aynı güzergahtaki birbirinden farklı müşterilerin yüklerini, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine denir. Parsiyel taşımacılık sayesinde taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak avantaj elde edersiniz.

Ankara merkezli firmamız parça veya kısmi eşya taşıma işlemini Ankara Nakliyat Ambarı olarak Türkiye’nin her tarafına tecrübeli ve profesyonel ekip tarafından güvenle ve en hızlı biçimde yapılır.

Bilmenizi isteriz ki taşıma işi bir sanattır. Bizler, Ankara ambar olarak parsiyel taşıma konusunda iddialıyız. Sizler de taşıtmayı düşündüğünüz eşyaların listesini bize ulaşarak iletebilirsiniz. Ankara’dan tüm Türkiye’ye günlük ve haftalık Parsiyel Taşımacılık seferlerimiz hizmetinizdedir. Hız ve kaliteyi ilke edinen Ankara parsiyel taşımacılık firmamız sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Ankara parsiyel yükleme, Ankara İstanbul parsiyel yük taşıma, Ankara ambar parsiyel taşımacılık, Ankara parsiyel nakliye, parsiyel nakliyat, Ankara parsiyel ev eşyası, Ankara parsiyel lojistik vb. aramalar yapıyorsanız doğru adrestesiniz.

HEMEN ARAYIN