Kurumsal

Ankara Ambar Nakliyat, Ankara da kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. Ankara’nın yorucu ve merkezilik deneyim ve tecrübesini benimsemiş bir ekibe sahiptir.

Yıllarını Nakliyat sektörüne vermiş kurucular ile firmamız her geçen gün biraz daha büyüyerek, gerek teknolojik gerekse iş hayatındaki zorlukların bir bir aşılmasında ve teknolojinin sektöre entegrasyonunda çok emek ve zaman harcamışlardır. İşimizi siz müşterilerimiz için geliştiriyor ve ilerletiyoruz. Teknolojinin elverdiği derecede en önemli teknolojik yeniklere imza atıyoruz.

Sevgili müşterilerimiz sizler için en kaliteli hizmet anlayışını güdüyoruz. Bu anlayışla Ambar, Şehirler Arası Nakliyat, Sanayi Taşımacılığı gibi hizmetleri 81 il de sizlere sunuyoruz.

Misyonumuz

Sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri çok yakından takip edip ve sektörümüze en doğru bir şekilde entegre etmek ve sektörümüzü bir adım daha ileri taşımak için , sektörde lider konumumuzu korumak. Ankara Ambar Nakliyat sektöründe lider olmayı hedeflemiştir.

Kalite Politikamız

Uluslararası standartlarına uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vermek, Her geçen gün kendimizi teknoloji ile yenileyerek çağa ayak uydurmak, Kısa zamanda çok iş başarmak, En uygun fiyata en iyi hizmeti verebilmektir.

HEMEN ARAYIN