Ambar Hizmeti

ambar-hizmetiAnkara Ambar Nakliyat siz müşterilerine Ülkemizin 81 güzide ilinde Ambar Hizmetleri sağlamaktadır. Ambar Hizmeti nin ne olduğuna geldiğimizde, Ambar hizmeti tek araçta birden fazla yük demektir. Tabi ki araç kapasitelerinin dengelediği ve izin verdiği yüklerde uygulanması hem araç hem de yük sağlığı için önemlidir.

Ambar hizmetinde asıl amaç aynı güzergahtaki yükleri bir araca koyarak aracın boş gitmesini önlemek ve diğer yandan bu yükü gönderen müşterilerin de uygun fiyata bu hizmeti almasını sağlamaktır. Düşünün ki bir kargonuz var ve bu kargo istediğiniz ile belirli bir ücrete taşınıyor ama sadece sizin yükünüz olduğu için aracın yapacağı tüm masraf sizden temin edilir. Diğer yandan düşünün ki aracın içinde bir den fazla müşterinin yükü var o zaman siz de o müşteriler ile tutan maddi yükü karşılarsınız. Ambar hizmeti işte bu kadar mantıklıdır.

Firmamız artık sizlere sunduğu Ambar Hizmeti ile yüksek kargo ve taşımacılık ücretlerine son veriyor. Şehirler arası yükleriniz de kesinlikle bizden de fiyat almayı unutmayınız.

HEMEN ARAYIN